To nie koronawirus nas zabija… Gdzie podążają pieniądze?- VIDEO

przez admin
3 min read
To nie koronawirus nas zabija... Gdzie podążają pieniądze

Dr Shiva Ayyadurai, biolog, naukowiec z MIT z 4 stopniami doktora, uważa, że strach przed koronawirusem przejdzie do historii jako największe oszustwo w celu manipulowania gospodarką.

Jest kandydatem do Senatu USA z ramienia partii republikańskiej w 2002. W 1978 roku jako 14 latek opracował program komputerowy, który replikował funkcje między firmowego, międzyorganizacyjnego systemu poczty papierowej.

Swój program nazwał „EMAIL”. Jest uważany za twórcę tego systemu. W tym krótkim video mówi o znaczeniu systemu immunologicznego w walce z koronawirusem.

Strona Dr Shiva Ayyadurai

Niemiecki specjalista pulmonolog Dr. Wolfgang Wodarg opowiada również o prawdziwych źródłach paniki związanej z koronawirusem aby lepiej zrozumieć obecny globalny kryzys.
Oparte na dowodach oceny epidemiologicznne toną w głównym nurcie medialnych przekazów, dlatego przesłaniem dr Wolfganga jest spokojne spojrzenie naukowca na statystyczne dane dotyczące tej epidemii.
Tu znajduje się link do strony Wolfganga Wodarg: https://www.wodarg.com
Tu znajduje się link do originalnego video: https://youtu.be/p_AyuhbnPOI
Jerzy Milewski – lekarz i członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Rzeczypospolitej
Nasz gość odnosi się do tezy zawartej w stworzonym przez siebie dokumencie, iż obecnie stosowana metoda powszechnej izolacji w obliczu epidemii koronawirusa jest błędem i nie doprowadza do zakładanych celów.
Gość Radia WNET stwierdza, że nie ma szans zatrzymania transmisji SARS-CoV-2 w sytuacji, w której ok. 80% zarażonych przechodzi infekcję bezobjawowo, będąc tym samym poza wszelkimi działaniami systemowymi.
Zdaniem lekarza przedłużająca się powszechna kwarantanna doprowadzi do skutków znacznie tragiczniejszych niż infekcja koronawirusowa.
Będą nimi rozmontowanie państwa i zatrzymanie gospodarki.
Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Rzeczypospolitej wprost nazywa działania podejmowane na całym świecie w związku z epidemią „historycznym przykładem na to, jak można zrobić olbrzymie decyzje o zasięgu globalnym praktycznie bez danych”.
Wywiad z dnia 25.03.2020
Angielski lekarz Dr. Vernon Coleman (18.03.2020) wyjaśnia, dlaczego uważa, że obecna histeria nad koronawirusem ma ukryty plan. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.vernoncoleman.com/
Dr. Vernon Coleman source video: https://youtu.be/xbEHEzEEHJ8
Dr Andrzej Fleszar – fizyk, uniwersytet w Würzburgu
Andrzej Fleszar relacjonuje, że w Niemczech coraz liczniejsze są głosy, iż metody walki z pandemią koronawirusa są niewłaściwe. Są eksperci, którzy uważają, iż obecna fala zachorowań nie jest tak poważna, jak w latach ubiegłych. Niektórzy lekarze podkreślają, że ludzie od lat są infekowania koronawirusami, więc aktualna sytuacja jest raczej „pandemią histerii i testów”. Niemiecki wirusolog dr Wolfgang Wodarg zwraca uwagę, że nie każde zakażenie wirusem SARS-Cov-2 prowadzi do choroby COVID-19. Dr Wodarg argumentuje dalej, że żyjący w atmosferze paniki ludzie masowo udają się do szpitali, które są najbardziej niebezpiecznym miejscem dla chorych.

You may also like

3 komentarze

agent z Krymu 26/03/2020 - 9:24 am

– logiczne oceny oiaczającej nas rzeczywistości…

Odpowiadać
agent z Krymu... 26/03/2020 - 9:38 am

– dodam, że stres obniża odporność, a media prześcigają się w nakręcaniu paniki – niema tam kogoś kto by im wyjaśnił, że pomagają temu wirusowi – jesli jest taki groźny – a jesli nie jest?

Odpowiadać
Jan Przewodnik 28/03/2020 - 6:18 pm

Co ciekawe, profesor Didier Raoult, o którym zrobiło się głośno po tym, jak zaczął głośno domagać się stosowania Hydroxychloroquinu do leczenia Covid 19, również uważa, że ta globalna kwarantanna, jest kompletnie niepotrzebna.
Patrząc na biliony dolarów, które zostaną w majestacie prawa dodrukowane i rozdystrybuowane w postaci kredytów, należy się szykować na kilka, a nawet kilkanaście lat zaciskania pasa oraz ograniczeń praw i przywilejów socjalnych. Coś czuję, że wiele osób będzie jeszcze dziękować za praca za miskę ryżu. A w dodatku będą musieli dziękować po Chińsku, bo ich nowy szef będzie właśnie Chińczykiem.

Odpowiadać

Zostaw komentarz