Czy to właściwy partner dla ciebie. Jak rozpoznać znaki prawidłowo?

przez admin
3 min read
Znaki, że nie jest człowiekiem dla ciebie. Jak rozpoznać je prawidłowo

Czy zastanawiałaś się kiedyś, czy to on jest mężczyzną dla ciebie? Często, gdy jesteśmy zakochani, nie zwracamy uwagi na niektóre dzwonki alarmowe, które mogą wystąpić w związku z przydatnością osoby, którą wybraliśmy.

 

Skąd możesz wiedzieć, że mężczyzna nie jest dla ciebie?

 

Chociaż w tym przypadku mówimy o mężczyznach jako partnerach, ta rada odnosi się również do kobiet i powinniśmy o tym pamiętać, gdy rozpoczynamy nowy związek.

Nie ma znaczenia, czy nasi bliscy wskazują nam to, ponieważ musimy sami sobie uświadomić. Jednak ręka od innych nigdy nie jest zła. Dlatego w tym artykule podzielimy się pewnymi oznakami, że może ten człowiek nie jest dla ciebie.

Po pierwsze, ważne jest, aby być obiektywnym i spróbować określić, czy niektóre lub kilka z poniższych sytuacji wydają się znajome, czy też doświadczyłeś ich w obecnym związku. Być może są one znakami, których potrzebujesz, aby zrozumieć, że to nie jest dla ciebie człowiek.

1. Jest zainteresowany twoimi pieniędzmi lub aktywami

Jeśli masz dobrą pracę, własny dom, samochód lub rodzina ma pieniądze, powinieneś zachować ostrożność, ponieważ wielu ludzi może być zaślepionych przez chciwość. Nie oznacza to, że tak się zawsze dzieje, ale powinnaś zwrócić uwagę, na przykład, jeśli poprosi cię o pieniądze, jeśli zawsze chce, żebyś zapłacił, gdy wyjdziesz, lub jeśli spróbuje cię przekonać, byś włożył coś, co jest twoja własność pod swoim imieniem itp.

2. Nie dogaduje się z twoim zwierzakiem

Zwierzęta są mądre i przez większość czasu mają rację, gdy kogoś nie lubią.

Jeśli sprowadziłeś swojego chłopaka do domu, a twój pies warknął na niego lub próbował go ugryźć, po raz pierwszy może to być normalne, ponieważ nie znają się nawzajem, ale zwróć uwagę, czy to zachowanie trwa z czasem. Zobacz też, jak Twój partner traktuje twojego zwierzaka. Być może przed tobą zachowuje się poprawnie, ale kiedy idziesz do łazienki lub kuchni, źle go traktuje.

3. Nie rozmawia z Tobą o przyszłości

Pary zazwyczaj mówią o wspólnych projektach od około roku do relacji. Niektóre mogą trwać dłużej, a inne pary mogą zająć mniej czasu, ale w którymś momencie rozmawiają o małżeństwie, dzieciach, zamieszkaniu razem itd. Jeśli już wyszedłeś na jakiś czas, a on nie chce z tobą rozmawiać o tych tematach, to dlatego, że coś ukrywa. Być może nie chce popełnić, albo może mieć inny związek i oszukiwać cię.

4. Nie wprowadza cię do swojej rodziny lub przyjaciół

Na początku związku, normalne jest wychodzenie tylko we dwoje, ale po pewnym czasie nadchodzi ten moment kiedy powinniście poznać wzajemnie swoje rodziny i przyjaciół. Jeśli partner nie chce zabrać cię na rodzinne niedzielne obiady do domu rodziców lub nie chce, żebyś poszła czy poszedł z nim na przyjęcia, powinnaś podejrzewać, że ten człowiek nie jest dla ciebie.

5. „Skacze naprzód”

Może to być również znak ostrzegawczy nieodpowiedniego związku. Na przykład, jeśli po dwóch dniach spędzonych poza domem, mówi, że powinieneś mieszkać razem, lub planuje twoje następne wakacje na kilka miesięcy, chce, żebyś poznała całą jego rodzinę lub mówi o wspólnych dzieciach, bądź bardzo ostrożna

Wszystkie te pospieszne rzeczy mogą być szkodliwe lub znak, że masz do czynienia z osobą obsesyjną, prześladowcą lub kimś, kto jest uzależniony emocjonalnie.

6. Nie znasz jego smaków

To prawda, że ​​wiele osób nie lubi mówić o sobie, ale jeśli minęła czwarta randka i znasz tylko jego imię i nic więcej, powinnaś zacząć się zastanawiać co jest nie tak?

Zwłaszcza jeśli pytasz go o to, gdzie pracuje, z kim mieszka, lub jakie jest jego ulubione jedzenie, a on unika odpowiedzi lub zmienia temat.

7. Utrzymuje zbyt duży dystans

Być może wiele wycierpiał w poprzednim związku lub nie lubi bliskiego kontaktu z ludźmi. Jeśli jednak zachowuje się tak, jakbyś nie była obecna w jego życiu czasu lub nie zwraca na ciebie uwagi, aby oglądać telewizję, wysłać wiadomość lub zrobić cokolwiek innego, może to oznaczać, że ten człowiek nie jest dla Ciebie.

8. Przez cały czas mówi o swoim poprzednim partnerze

Wyjeżdżasz na kilka tygodni i na każdą randkę wszystko, co robi, to rozmawia o swoim byłym partnerze … że lubiła takie i takie rzeczy, że poszli do tej restauracji na rocznicę, że nigdy nie chciała iść do kina z nim … Z jednej strony jest jest to nudne, a z drugiej powinno cię to zacząć martwić.

Jeśli jeszcze nie był w stanie zapomnieć o swoim poprzednim związku, jest mało prawdopodobne, że uda ci się wspólnie stworzyć nowy. Niech żyje w przeszłości i kiedy jest naprawdę gotowy, by zacząć od nowa z czystym stanem, być może dasz mu szansę.

9. On chce, żebyś się zmieniła

Chociaż nic nie jest napisane w kamieniu i wszyscy możemy poprawić się w niektórych aspektach, jest to duża czerwona flaga, jeśli jakakolwiek osoba chce kształtować cię do swoich gustów w każdej małej kwestii, którą robisz. Może ci powiedzieć, żebyś obcięła włosy, zmieniła kolor, ubrała się jak on chce, nie spotykała niektórych przyjaciół, szukała innej pracy, albo przestała myśleć w określony sposób … Zasadniczo chce, żebyś była zupełnie inną osobą. I bez wątpienia jest to znak, że nie jest to partner dla Ciebie. Niech szuka kogoś zgodnie ze swoim wyobrażeniem.

You may also like

Zostaw komentarz