Zwiększ swoje codzienne spożycie witamin z tymi sokami i koktajlami. 10 głównych powodów!

przez admin
3 min read
Zwiększ swoje codzienne spożycie witamin z tymi sokami i koktajlami

Codzienne spożycie witamin. Dlaczego tak wiele osób stale pożera solidne koktajle? Mam własne powody, ale doszedłem do wniosku, że byłoby zabawnie i przychylnie nastawić się do innych, by zebrać większość bardziej znanych powodów w jednym miejscu. Na początku spodziewałem się podania głównych 10 powodów, jednak gdy się przeprowadziłem, zrozumiałem, że 10 nie zrobiłoby equity z solidnymi koktajlami. Podczas gdy wiele z poniższych przyczyn związanych jest z konkretną przewagą medyczną, kilka innych dokonało tego. Po przeczytaniu tego myślę, że zmienisz zdanie.

 

KOKTAJLE: Zdrowy, orzeźwiający i odświeżający – Korzyści

 1. Otrzymuj codzienne dostawy witaminowe z liściastych pokarmów. Wchłanianie codziennych propozycji liściastych pokarmów może być testem. Mieszanie kilku porcji każdego z nich w smoothie gwarantuje codzienne zaspokojenie potrzeb cielesnych Twojego organizmu.
 2. Szybki i prosty. Sporządzenie własnego grubego koktajlu uzupełniającego nie zajmuje tyle czasu, co przygotowanie większości kolacji, dając więcej możliwości innym. Dzieciaki lubią zdrowe koktajle
 3. Dzieci lubią koktajle / smoothies. Nakłanianie dzieci do jedzenia pokarmów stałych nie jest na ogół proste. Na szczęście większość dzieci uwielbia esencję bogatego koktajlu zwykle słodzonego przez naturalny produkt lub przyzwoity słodzik, taki jak nektar, syrop klonowy lub stewia. Możesz nawet ukryć warzywa w koktajlach swojego dziecka, że ​​nie wiedzą co piją.
 4. Mniej wymagająca redukcja wagi. Istnieje wiele zdrowych planów, które pozwalają zastąpić ucztę płynnym napojem. Daj swojemu organizmowi jedną z potrzebnych witamin i minerałów poprzez koktajle, odetnij wagę, zbierając kupkę z diety, i obserwuj, jak zbędne kilkogramy znikają. Lepiej dopasuj się mniej do wymagających diet forsować organizm.
 5. Zwiększone wchłanianie. Nikt, kogo znam, nie musi spotykać się z zapychaniem lub kwaśnym refluksem. Daj swojemu mikserowi „szansę na ugryzienie” swojego pożywienia i ułatwianie obciążania struktury związanej z żołądkiem, jednocześnie pochłaniając dużo błonnika dietetycznego, aby zagwarantować niesamowity metabolizm.
 6. Uczta. Rzeczywiście, solidny i smakowity pokarm może stanowić nieodłączną całość. Przy tak ogromnej liczbie formuł do przeglądania, odkrywanie co najmniej jednego, satysfakcjonującego dla twojego poczucia smaku, to pestka.
 7. Detox. Codziennie jesteśmy zagrożeni i bombardowani przez ogromną liczbę sztucznych chemikaliów w dzisiejszych pokarmach, co powoduje, że nasze ciało prosi o detoksykację. Zaoferuj organizmowi odnowę bilogiczną, włączając detoksykujące wiązania, takie jak mniszek lekarski i jarmuż do koktajli, aby pomóc organizmowi w formach odtruwania.
 8. Wytwarzaj mięśnie i poprawiaj atletyczną egzekucję. Daj swojemu ciału suplementy, których potrzebuje, aby przekroczyć oczekiwania pośród sportowej rywalizacji, i odzyskać oraz odnowić je w wyniku ćwiczeń. Jest prostsze dla organizmu, aby zatrzymać i wchłonąć suplementy w formie zdrowego koktajlu zamiast tradycyjnej kolacji złożonej np. z kanapek i wędliny.
 9. Osiągnij swoje własne cele zdrowotne. Dostosuj koktajle do swoich pożądanych celów dobrego samopoczucia.
 10. Doskonałość. Pomyśl o genialnej skórze, włosach i paznokciach. Zaopatrz swoje ciało w witaminy i minerały, których potrzebują, aby uzyskać bardziej korzystne włosy i wpłynąć na blask skóry.

Nasze propozycje koktajli

Pomarańczowe orzeźwienie

 

Chcesz się ochłodzić po ciężkim treningu lub gorącym dniu na plaży? Podkręć tę niskokaloryczną, zdrową cytrusową recepturę koktajlu.

PRZEPIS:

1 pępek pomarańczowy, obrany
¼ szklanki pół beztłuszczowy lub beztłuszczowy jogurt
2 łyżki mrożonego koncentratu z soku pomarańczowego
¼ łyżeczki ekstraktu waniliowego
4 kostki lodu

Połącz wszystkie składniki i miksuj do momentu uzyskania jednorodnej konsystencji

Zielona herbata, jagoda i banan

 

Bogata w przeciwutleniacze zielona herbata sprawia, że ​​ten zdrowy koktajl jest odżywczą potęgą.

PRZEPIS:

3 łyżki wody
1 zielona torebka na herbatę
2 łyżeczki miodu
1½ c zamrożonych jagód
½ średniego banana
¾ c lekkiego waniliowego mleka sojowego

1. Podgrzej wodę w miseczce. Dodaj torebkę z herbatą i pozostaw do zaparzenia na 3 minuty. Usuń torebkę z herbatą. Dodaj miód do herbaty, aż się rozpuści.
2. Łączymy jagody, banany i mleko w blenderze ze zdolnością do kruszenia lodu.
3. DODAJ herbatę do blendera. Wymieszaj składniki z kruszonym lodem lub na najwyższych obrotach, aż uzyskasz gładkość. (Niektóre blendery mogą wymagać dodatkowej wody do przetworzenia mieszaniny.) Wlej koktajl do wysokiej szklanki i serwuj rodzinie oraz znajomym.

Jagody + banan + mleko kokosowe

Jagodowo-kokosowa mieszanka koktajlowa na dobre rozpoczęcie dnia.

Składniki:

 • 2 banany
 • garść (mrożonych) borówek
 • 1/2 szklanki mleka kokosowego Wszystko zmiksować, aż będzie gładkie, pięknie podawaj w miseczce ozdobione np. wyciętymi owocami (tutaj pitaja, figa i borówki) i jedz na zdrowie.

 

You may also like

Zostaw komentarz